wtorek, 30 maja 2017

Recenzja: Silver Highlighter

Wracam. Spróbuje dodawać posty co 5 dni, ale zobaczymy jak się uda. Przed postem co u mnie. Tak więc oceny mam wystawione od zeszłego poniedziałku (22.05) mam praktyki i mam trochę więcej czasu, dlatego spróbuje przygotować posty wcześniej.

Na stronie producenta jest napisane:
Wyjątkowy roświetlacz do twarzy w kamieniu. Formuła skomponowana tak, by nadać maksimum blasku, bez śladu koloru. Nadaje świeżość cerze, usuwa zmęczenie i uwydatnia kości policzkowe. Formuła zawiera proteiny jedwabiu, które nawilżają skórę. Roświetlacz dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: ciepłym (gold) i chłodnym (silver).

Moja opinia:
Jedyny roświetlacz jaki używałam mam kolor gold oraz silver. Gold mi się rozkruszył i uważam, że nie daje już takiego efektu. Ale wracając do koloru silver, dla mnie idealny i odcień bardziej mi się podoba. Jeżeli chcesz roświetlić kości policzkowe, ale nie za mocno, naturalnie to to jest idealny roświetlacz. Na zdjęciach niżej jest efekt jak moja skóra wygląda w tym roświetlaczu bez makijażu przy dotknięciu palcem i nałożeniu. Na makijażu trzyma się lepiej. Utrzymuje się cały dzień.
Cena: w rossmannie 9,29 zł <link>
znalazłam też ten roświetlacz na kosmetyki z ameryki w cenie 5,99zł <link>


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli zaobserwowałeś napisz, jeśli mi się spodoba zaobserwuje
Za wszystkie komentarze dziękuję ! :)
Jak prosicie abym ja kliknęła w linki zawsze to robię, ale jestem za leniwa, aby do napisać i nie chce dawać krótkich komentarzy