niedziela, 12 marca 2017

Dlaczego zaczęłam blogować?

Bloga utworzyłam 1 lipca 2014 roku i to wtedy pojawił się pierwszy post. A dlaczego zaczęłam blogować chyba dlatego, że zaczęłam wtedy czytać dużo blogów i też sama chciałam takiego prowadzić. Chciałam też zacząć może lepiej pisać, nie robić tyle błędów, ale sądząc po dyktandach w szkole nie wyszło mi to za bardzo, ale ortograficznych błędów w ostatnim dyktandzie nie miałam. Lubiłam też robić zdjęcia i chciałam komuś je pokazać, bo nie miałam za dużo miejsca na komórce i komputerze. Wiem, że niektóre osoby zakładają blogi dla zysków, ja wtedy nie wiedziałam, że tam można. Teraz też nie przyjmuje żadnych współpracy, ponieważ ustaliłam sobie granice od której mogę zacząć. Szczerze nie zależy mi na współpracach uważam, że niech firmy na początku zaczną współpracować z blogerami, którzy mają więcej obserwacji, są systematyczni. A to nie ja.

Tak więc moje blogowanie jest bardziej dla przyjemności, nie chce tworzyć postów, bo muszę. Będę je dodawać kiedy mam czas i kiedy coś przygotuje. W moim blogowaniu przez ten okres trochę nie zmieniło, na początku dodawałam posty codziennie, uważałam, że jak jestem początkująca to tak muszę. Teraz jak napisałam wyżej post są kiedy mam czas. Z pisaniem trochę się zmieniło, zmieniłam swój styl pisania, niestety posty dalej nie są bardzo długie. A zdjęcia trochę są lepsze, muszę nazbierać na jakiś lepszy aparat, swój własny. Polecacie jakiś?
1 komentarz:

  1. Ważne by robić to co się lubi i mieć z tego przyjemność, a nie robić coś bo się musi :)
    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

Jeśli zaobserwowałeś napisz, jeśli mi się spodoba zaobserwuje
Za wszystkie komentarze dziękuję ! :)
Jak prosicie abym ja kliknęła w linki zawsze to robię, ale jestem za leniwa, aby do napisać i nie chce dawać krótkich komentarzy